Небесною Сотнею назвали українців, які загинули в Києві на майдані, вулицях
Грушевського та Інститутській. Вони віддали життя за честь, за волю, за право
бути УКРАЇНЦЕМ та за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок,
журавлиним ключем полинула у вирій вічності й стала нашими Янголами-Охоронцями
на небі.
Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні ми провели урок мужності для старшокласників "Зима, що нас
змінила". Під час заходу присутні згадали ті страшні події, що відбулися
18-20 лютого 2014 року на майдані Незалежності. З особливою гордістю та болем у
серці ми згадали про одного з українських
Янголів, нашого земляка, Олексія Братушка. Після перегляду тематичного відео
присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Ми мусимо зробити все, щоби таке більше ніколи не могло повторитися й ніхто
не вмирав, щоб герої не відправлялися на небеса передчасно, а трудилися й жили
на радість рідним та близьким, мирно й щасливо.
Ці люди – справжні герої. Обов’язок кожного українця завжди пам'ятати про
них. Темні часи пройдуть. Буде колоситись хліб. Будуть сміятись діти. Буде жити
Україна.
Герої не вмирають!
Використані матеріали з сайтів https://www.radiosvoboda.org/a/25273681.html http://www.knlu.kyiv.ua/ru/about/news-and-events/582-heroiam-nebesnoi-sotni-prysviachuietsia http://nebesna.kga.gov.ua/


Комментариев нет:
Отправить комментарий